Haber

OKATLAW KRİPTO VARLIKLAR HAZİRAN 2022 BÜLTENİ YAYINLANDI

KOTEDER gönüllü danışmanlarımızdan Av. Yalçın Özge OKAT tarafından hazırlanmış olan "Kripto Varlık Haziran 2022 Bülteni" adlı çalışmaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için OKAT LAW Hukuk Bürosunun ilgili avukatı ile https://www.okatlaw.com web sayfası ve (yookat@okatlaw.com) mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.

17/6/2022

Haber

Konu: Sermaye Piyasası Araçlarının Satışında Dövizle Ödeme Yapılması

Gönüllü Danışmanımız Av. Yalçın Özge OKAT tarafından hazırlanan Sermaye Piyasası Araçlarının Satışında Dövizle Ödeme Yapılması Hakkındaki Düzenlemeyi kapsayan bültene ulaşmak için bu bağlantıyı tıklayınız.

29/4/2022

Haber

Kripto Varlık Hizmet Sağlayıcıları Hakkında MASAK Rehberi

Gönüllü danışmanlarımızdan Av. Yalçın Özge OKAT tarafından hazırlanmış olan "Kripto Varlık Hizmet Sağlayıcıları Hakkında MASAK Rehberi" adlı çalışmaya ulaşmak için bağlantıyı tıklayınız.

28/4/2022

Haber

KURUMSAL RİSK YÖNETİMİ

Risk bir kuruluşun hedefleri üzerindeki belirsizlik etkisidir. Bu etki pozitif yada negatif olabilir ama buradaki önemli nokta hedeflerden sapma belirsizliğidir. Risk Yönetimi’nin temelinde de aslında bu belirsizliği olabildiğince azaltmak yatar. Belirsizlikleri ortadan kaldırıp organizasyonları bir şekilde gelecek için olası senaryolara hazırlıklı hale getirmeliyiz.

12/7/2021